baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Uzaktan Sayaç Okuma

Uzaktan sayaç okuma sistemi

Baypayo uzaktan sayaç okuma sistemi , tüm sayaç marka ve modelleri ile uyumludur.
baypayo uzaktan sayaç okuma programı ile sıcak su sayaçları, soğuk su sayaçları, ısıtma sistemi sayaçları, soğutma sistemi sayaçları, kalorimetre sayaçları mbus kablolu modelleri uzaktan online olarak okunur. Elektrik sayaçları ModBus uzaktan okuma programı.
Baypayo uzaktan sayaç okuma sistemi , Çevre şehircikik bakanlığı formül ve hesaplamalarına göre son teknoloji arayüze sahiptir. Windows İOS Android ve tüm online işletim sistemlerinden indirebilirsiniz.


Baypayo uzaktan sayaç okuma sistemi , her marka ve model sayaca uyumludur.


uzaktan sayaç okuma sistemi
uzaktan-sayaç-okuma-programı

Uzaktan Sayaç Okuma Programı

M-Bus kablolu veri iletim protokollü ile uzaktan sayaç okuma , sıcak su sayacı, soğuk su sayacı ısıtma sistemi sayacı soğutma sistemi sayacı uzaktan okunmaktadır.
GSM M-Bus Konvertörlü uzaktan sayaç okuma programı ile zaman anlık olarak tüm sayaçlar okunur.
Rf , Wairless Bazı Markalar ( mbus uyumlu )
İster Cep telefonu, İster Bilgisayardan İstediğiniz Zaman uzaktan Android, İOS , Windos işletim sistemlerinde, baypayo uzaktan sayaç okuma programı ile tüm ısı sayaçları uzaktan okunabilmektedir.
sıcak su sayacı, soğuk su sayacı, kalorimetre, pay ölçer ve tüm ısı sayaçları baypayo uzaktan sayaç okuma programı ile anlık uzaktan okunabilmekte, belli zaman aralığında otomatik okuma pilanlanabilmektedir.

uzaktan-online-sayaç-okuma-sistemi
uzaktan-sayaç-okuma-android-ios-windows

Sayaç okuma programı

Baypayo sayaç okuma programı, tüm sayaçları, online olarak uzaktan sayaç okuma yapılarak online olarak ısı gider paylaşımı yapma İmkanı sunmaktadır.
Baypayo sayaç okuma programı veya diğer programlardan okunan tüm sayaç verilerinden tüketim hesaplaması anında yapılarak ısı gider paylaşımı bildirimi daire sakinlerine SMS, Mail olarak gider, Ayrıca paylaşım raporları daire sakinleri cep telefonundan veya bilgisayardan detayları görebilir. Geçmiş yakıt tüketimini izleyebilir. Baypayo sayaç okuma programı ile geçmiş aylardaki sayaç endeksi ve aylık tüketim verileri izlenebilir. Baypayo sayaç okuma programı ile geçmiş tüketim verileri Gragfikler incelenerek tasarruf aylık ısı tasarrufu görülebilir. Android ve IOS sayaç okuma programı uygulaması indirilebilir. sayaç okuma mobil uygulamada, online sayaç okuma geçmiş ve anlık veriler izlenebilir ve fatura detayları geçmişe dönük incelenebilir..

baypayo

Ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda 2012 yılından itibaren uzaktan sayaç okuma hizmetlerinde faaliyet göstermekteyiz. Uzaktan sayaç okuma sektöründe ve Site-Bina yönetimindeki sorunları ve problemleri analiz edip çözüm odaklı çalışarak sizlere kullanımı kolay her seviyeye hitap eden Baypayo Site yönetim ve Isı pay ölçer programı yazılımı gerçekleştirip kullanımınıza sunuyoruz.

Baypayo ısı paylaşım programı profesyonel site yöneticilerine ve site bina ve apartman yöneticilerine yöneliktir. Kullanıcılarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda uzaktan sayaç okuma programı düzenli olarak geliştirilmektedir. Baypayo’nun bu enerjisinden sizin de faydalanıp, yeniliği ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak sizin de hakkınızdır.

Sayaç Okuma paylaşım hizmeti sunan firmalar Baypayo okuma paylaştırma programını sürekli yenilenen, güncellenen artan özelliklerinden ücretsiz faydalanmaktadır.

baypayo

baypayo online sayaç okuma programı internet bağlantısı olan her cihazda kolayca kullanılabilir. Cep telefonu veya bilgisayardan ısı pay ölçer, kalorimetre, sıcak su sayacı ve her marka ısı sayaçlarının son endek ve diğer verilerini online sayaç okuma programı ile anlık olarak uzaktan okuyabilirsiniz. iste bilgisayar USB ile, isterseniz uzaktan sayaç okuma yapabilceğiniz tek program Daire sakinlleri baypayo online sayaç okuma programı Android ve İOS uygulamalarını indirip, giriş yaparak geçmişe dömük sayaç okuma endeklerini ve ısı gider faturalarını izleyebillir.

baypayo

sayaç okuma programı kendisi sunucu da yedeklemektedir. daire ve sayaç listesi, daire sakini iletişim bilgileri, geçmiş sayaç okuma endex kaydı, geçmiş ısı gider paylaşım raporu Günlük yedeklenmektedir. uzaktan sayaç okuma programı için verileri indirme veya yedekleme ihtiyacı duyulması halinde kolayca indirme ve yedekleme yapabilirsiniz. Baypayo uzaktan sayaç okuma programı verileri geçmişe dönük 5 yıl yedeklenerek saklı tutulmaktadır.

baypayo

Türkiye’nin her yerinde servis ağımız bulunmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız tarafından arızalı cihazların değişikliği, sökme takma servis hizmeti sunmaktayız. Baypayo uzaktan sayaç okuma programı kulllanıcıları hem program hemde sayaç arıızallarında ücretsiz teknik servis destek alabilir. Yerinde arıza giderilmesi hizmetini sayaç üreticileri vermelidir. sayaç üreticilerinden bu hizmet alınamıyorsa ,baypayo servisleri tarafından yerinde sayaç kontrolü, tamiri veya değişimi ücrete tabidir.

baypayo

5627 sayılı kanuna göre binaya gelen faturanın 0/0 30 dairelerin m2 sine göre paylaşım yapılır. Kalan % 70 lik kısım ise dairelerin kullanımlına göre hesaplanır. Oda sıcaklığını 15 C altına düşürülmesi yasaktır. Baypayo sayaç okuma programı yazzılımsal olarak tamamen kapatanları tespiit eder ve hesaplanan 15 derece fark cezasıını giider faturasına yansıtıır. 15 derece farkıı yansıtılması yöneticinin kararıına bağlıı olup opsiyoneldir.

Sistemde kanuna aykırı kullanmaya çalışıp manipülasyon yapanlar tespit edildiğinde 15 0C altına düşürülen ve termostattık vanaların kapatılması durumunda daireler için bakanlığın çıkarmış olduğu hesaplama sistemine göre fark işlemleri uygulanacaktır. 15 derece farkı uygulanan daireler ,diğer dairelerin faturalarından düşürülmektedir. baypayo sayaç okuma programıında iisteğe bağlı 15 derece farkı uygulanabilir.

Diğer daire sakinlerinin ısınmada ortaya çıkan mağduriyetleri ve fatura gelen afaki tutarları ödemek zorunda kalmayacak ve problemler ortadan kalkacak.

baypayo

Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve isteklere göre Baypayo uzaktan sayaç okuma programı programı uzman yazılım ekibi tarafından sürekli güncellenmektedir.sıccak su soğuk su ve ısı sayaçları uzzaktan okuma programı otomatik olarak kendini güncellemektedir.

baypayo

Yönetim kararı ile alınan muafiyet durumlarında Baypayo programı ile muafiyetleri tanımlaya bilirsiniz. uygulama yapar.(Örnek : Yönetici ,görevli muafiyetleri veya garaj üstü dairelerin garajın açılıp kapanmasından dolayı seçilen daire uygulanan muafiyet diğer dairelere yansıtılmaktadır.

Örnek Muafiyet : Yönetici ,görevli muafiyetleri tanımlayabilirsiniz.Her hangi bir daire için Tam %100 veya kısmi muafiyet %30 (%xx) tanımlayabilirsiniz.

baypayo

Sayaç arızaları, enerji tasarrufu danışma, faturaların analizi ve yorumlanması, manipilasyon sorunları vb. tüm sorunlarınız için teknik destek ücretsizdir.

Uzaktan sayaç okuma programı, ısı pay ölçer okuma programı , Isı pay ölçer programı , gider faturası hazırlama, borç bildirimi vb. program özellikleri için teknik destek ücretsizdir.

Doğalgaz kazan otomasyonu, bakımı, tüketim verilerinin analizi , kazan verimi analizi vb. teknik destek ücretsizdir.

Teknik Destek Ücretsiz Hat : 0800 364 72 96

baypayo

Daire Sakinlerine SMS ile ısı gider paylaşım raporu bildirimi. Baypayo programından SMS gönderim hizmeti ücretsizdir. Ayrıca daire sakinlerine e-MAil Gönderimi de yapılmaktadır.

baypayo

Isı pay ölçer raporunda ortaya çıkan problemler doğrultusunda ve zorluk yaşadığınız menülerde yardım menüsünden destek alabilirsiniz. Programın kullanımı için tüm işlemler yardımlardan ulaşabilirsiniz.

baypayo

Baypayo olarak kullanıcı deneyimini ve beklentilerini önemsiyoruz.

Tüm kullanıcılarımız ısı gider paylaşım programı ile ilgili özel ihtiyaç durumunda program ile ilgili istekleri hakkında bilgi verilmesi durumunda yazılım ekibimiz programı kullanıcların beklentileri değerlendirilerek güncellenecek ve hizmetlerine sunulacaktır..

baypayo
atlas

atlas kalorimetre okuma programı

atlas kalorimetre okuma programı Fiyatı 250,00 USD

Atlas kalorimetre okuma ve paylaştırma programı; m bus kablolu ve RF kablosuz kalorimetre sıcak su s...

atlas kalorimetre okuma programı : atlas sayaç okuma programı atlas kalorimetre okuma programı atlas sayaç uzaktan okuma programı web tabanlı IOS android ve Windows altyapısında çalışabilen gelişmiş program kullanım alanı için detaya gidiniz

BRT

BRT Kalorimetre okuma programı

BRT Kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

BRT Bereket Kalorimetre okuma programı

BRT Kalorimetre okuma programı : bereket kalorimetre sayaçları sıcak su soğuksu sayaçları brt mbus kablolu sayaç okuma ısı gider paylaşım programı IOS , android ve windows tabanlı uzaktan okuma programı kullanım alanı için detaya gidiniz

brunata

brunata ısı pay ölçer okuma programı

brunata ısı pay ölçer okuma programı Fiyatı 300,00 EUR

Burunata ısı pay ölçer okuma programı

brunata ısı pay ölçer okuma programı : brunata pay ölçer sayacı okuma ve ısı gider paylaşımı programı fiyatı özellikleri hakkında bilgi içerir. burunato brunato burunato kullanım alanı için detaya gidiniz

calmet

calmet kalorimetre okuma programı

calmet kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

calmet kalorimetre okuma programı : calmet kalorimetre okuma programı özellikleri fiyatı hakkında bilgi içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

daf

daf kalorimetre okuma programı

daf kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Daf Kablolu M-Bus Kalorimetre okuma programı

daf kalorimetre okuma programı : Daf kalorimetre okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi kullanım alanı için detaya gidiniz

Danfoss

Danfoss kalorimetre okuma programı

Danfoss kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Danfos kalorimetre ve ısı pay ölçer programı ücretsiz indir.

Danfoss kalorimetre okuma programı : danfos mbus RF kablolu kablosuz kalorimetre uzaktan GSM WİFİ okuma programı özellikleri ve fiyatı bilgi kullanım alanı için detaya gidiniz

Elektromed

Elektromed kalorimetre okuma programı

Elektromed kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Elektromed marka Radyo frekanslı kablosuz kalorimetre okuma programı, ısı gider paylaşım programı da...

Elektromed kalorimetre okuma programı : elektromed mbus kablolu ve RF kablosuz kalorimetre sayaçları okuma programı ile GSM WİFİ uzaktan okuma hakkında bilgi içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

excel

excel aidat takip programı

excel aidat takip programı Fiyatı 0,00 TRY

SİBİYO programına üye olarak şablonu indiriniz. Excell ile aidat borç durumunu şablonda doldurup SİB...

excel aidat takip programı : Excell ofis programı ile aidat takipbi yapılması ve xls xlsx formatında dosya kaydı ile aidat takibi hakkında bilgi kullanım alanı için detaya gidiniz

General

General kalorimetre programı

General kalorimetre programı Fiyatı 300,00 USD

Baypayo General M-Bus Kablolu kalorimetre okuma programı

General kalorimetre programı : general kalorimetre saycı okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

hermes

hermes ısı pay ölçer programı

hermes ısı pay ölçer programı Fiyatı 300,00 USD

Baypayo hermes ısı pay ölçer okuma programı

hermes ısı pay ölçer programı : hermes ısı pay ölçer sayaçları rf kablosuz sayaç okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

honeywell

honeywell ısı pay ölçer programı

honeywell ısı pay ölçer programı Fiyatı 350,00 USD

honeywell ısı pay ölçer programı ücretsiz indir

honeywell ısı pay ölçer programı : Honeywell pay ölçer rf kablosuz okuma uzaktan wifi gsm okuma programı özellikleri ve programı kullanım alanı için detaya gidiniz

ısı

ısı gider paylaşım programı indir

ısı gider paylaşım programı indir Fiyatı 350,00 USD

Baypayo ısı gider paylaşım programı ücretsiz indir

ısı gider paylaşım programı indir : ısı gider paylaşım programı ücretsiz kullanım ve indirme kullanım alanı için detaya gidiniz

ısı

ısı pay ölçer faturalandırma programı

ısı pay ölçer faturalandırma programı Fiyatı 300,00 USD

Isı pay ölçer Baypayo web tabanlı faturalandırma programı

ısı pay ölçer faturalandırma programı : merkezi sistem binalarda ısı pay ölçer tüketimi faturalndırma programı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

ısı

ısı pay ölçer okuma programı

ısı pay ölçer okuma programı Fiyatı 300,00 EUR

Her marka ve modelde Rf Kablosuz ısı pay ölçer okuma programı

ısı pay ölçer okuma programı : ısı pay ölçer okuma programı özellikleri ve fiyatı kullanım alanı için detaya gidiniz

Isı

Isı Paylaşım Programı

Isı Paylaşım Programı Fiyatı 300,00 USD

tüm ısı pay ölçer kalorimetre ve sıcak su sayaçları ısı paylaşımı yapabilirsiniz web tabanlı paylaş...

Isı Paylaşım Programı : Isı paylaşım programı özellikleri kullanımı ve fiyatı hakkında bilgi içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

ısı

ısı paylaşım programı excell

ısı paylaşım programı excell Fiyatı 0,00 TRY

ısı pay ölçer ve kalorimetre cihazlarının endexlerini excel ile hesaplayarak ısı gider faturası hesa...

ısı paylaşım programı excell : Excell ile ısı gider paylaşım rapor faturası oluşturan XLS programı özellikleri kullanım alanı için detaya gidiniz

integral

integral kalorimetre okuma programı

integral kalorimetre okuma programı Fiyatı 250,00 USD

Baypayo integral ultrasonik mekanik kalorimetre okuma programı, integral kalorimetre tüketim değerle...

integral kalorimetre okuma programı : İntegral sayaç kalorimetre pay ölçeer sıcak soğuk su sayaçları okuma ve uzaktan okuma programı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

integral

integral sayaç okuma programı

integral sayaç okuma programı Fiyatı 250,00 USD

integral sayaç okuma programı

integral sayaç okuma programı : İntegral sayaç uzaktan okuma programı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

ista

ista pay ölçer okuma programı

ista pay ölçer okuma programı Fiyatı 0,00 EUR

İsta M- Bus model cihazlarını okumak için videoyu izleyerek sayaç okuma programını ücretsiz indireb...

ista pay ölçer okuma programı : ista ısı pay ölçer kalorimetre ve sayacı uzaktan okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

Kablolu

Kablolu Kalorimetre okuma programı

Kablolu Kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Kablolu Ultrasonik kalorimetre okuma programı

Kablolu Kalorimetre okuma programı : Kablolu kalorimetre okuma programı özellikleri programlar menüüsünde kalorimetre okuma programını inceleyiniz kullanım alanı için detaya gidiniz

Kalorimetre

Kalorimetre Okuma Programı

Kalorimetre Okuma Programı Fiyatı 300,00 TRY

Tüm Marka ve model M-Bus RF kalorimetre sayaç okuma programı

Kalorimetre Okuma Programı : kalorimetre okuma programı kullanım alanı için detaya gidiniz

M-Bus

M-Bus Kalorimetre okuma programı

M-Bus Kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Baypayo M-Bus Kablolu kalorimetre okuma programı

M-Bus Kalorimetre okuma programı : kullanım alanı için detaya gidiniz

Minol

Minol kalorimetre okuma programı

Minol kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Minol marka kablolu ve kablosuz kalorimetre okuma baypayo yazılım ile çok hızlı ve pratik

Minol kalorimetre okuma programı : minol kalorimetre sayacı okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

Qundis

Qundis ısı pay ölçer okuma programı

Qundis ısı pay ölçer okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Qundis Radyo frekanslı eski ve yeni model ısı pay ölçer enerji ölçüm cihazlarının okuması yapılarak ...

Qundis ısı pay ölçer okuma programı : qundis ısı pay ölçer uzaktan okuma programı özellikleri ve fiyatı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

Sayaç

Sayaç okuma programı

Sayaç okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Sayaç okuma programı kablolu kablosuz tüm sayaçlar, ısı sayaçları, sıcak su sayacı, soğuk su sayacı,...

Sayaç okuma programı : sayaç okuma programı özellikleri fiyatı hakkında detaylı anlatım içerir. kullanım alanı için detaya gidiniz

seres

seres kalorimetre okuma programı

seres kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

seres kalorimetre okuma programı ücretsiz indir

seres kalorimetre okuma programı : Atlas marka Seres model mbus mekanik kalorimetre okuma programıı özellikleri ve fiyaatıı hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

siemens

siemens pay ölçer okuma programı

siemens pay ölçer okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Siemens ısı pay ölçer okuma programı ücretsiz indir. videoyu izleyerek programı kurabilirsiniz RF ci...

siemens pay ölçer okuma programı : sieemens merkezi ısı paay ölçer okuma programı özellikleri fiyatları haakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

Techem

Techem kalorimetre okuma programı

Techem kalorimetre okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Baypayo Techem M-Bus RF Kalorimetre okuma programı

Techem kalorimetre okuma programı : Techem kalorimetre mbus rf kablolu kablosuz kalorimetre okuma programı özellikleri ve fiyatları hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

techem

techem pay ölçer okuma programı

techem pay ölçer okuma programı Fiyatı 300,00 USD

Rf kablosuz techem ısı pay ölçer okuma programı

techem pay ölçer okuma programı : Techem ısı pay ölçer rf okuma programı özellikleri ve fiyatları hakkında kullanım alanı için detaya gidiniz

Popüler aranan kelimeler

Uzaktan sayaç okuma uzaktan sayaç okuma sistemi uzaktan sayaç okuma programı Baypayo sayaç okuma programı, her marka ve model sayaca uyumludur Isı Gider Paylaşımı Mobil Android İOS Windows online sistem Sayaç Okuma Programı Özellikler Online Web Sistemli Uzaktan Sayaç Okuma Programı Yedekleme Uzaktan Sayaç Okuma Servis Sayaç Okuma Programı 15°C Farkı Uzaktan Sayaç Okuma Programı Güncelleme Uzaktan Sayaç Okuma Programı Muafiyetler Uzaktan Sayaç Okuma Teknik Destek Sms Yakıt Borcu Bildirimi Uzaktan Sayaç Okuma Yardım Uzaktan Sayaç Okuma Geliştirme - Kullanıcı Deneyimi

Kalorimetre, pay ölçer sayaç okuma programı

m bus kablolu kalorimetre sıcak su sayacı ısı sayacı okuma programı, her marka sayaç ve konvertöre uyumludur.

m bus RF kablosuz kalorimetre sıcak su sayacı ısı sayacı ve pay ölçer okuma programı, her marka kablosuz sayaçlara ve sayaç okuma el terminaline uyumludur.

M-bus ve RF radyo frekanslı açık protokol tüm kalorimetre ve pay ölçerleri okuma yapar videoyu izleyerek programı indirebilirsiniz.

Sayaç okuma firmaları, Servis ve Bayiler


Sayaç okuma firmaları, Baypayo Servisleri

sayaç okuma firmaları