baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Uzaktan kalorimetre pay ölçer okuma

kalorimetre pay ölçer okuma programı

Baypayo uzaktan pay ölçer kalorimetre okuma programı,Tüm kablolu kalorimetre marka ve modelleri ile bazı pay ölçerle uyumludur. Çevre şehircikik bakanlığı formül ve hesaplamalarına göre son teknoloji arayüze sahiptir. Windows İOS Android ve tüm online işletim sistemlerinden indirebilirsiniz.

uzaktan-pay-ölçer-okuma-sistemi
uzaktan-kalorimetre-okuma

uzaktan pay ölçer okuma sistemi

Merkezi pay ölçer cihazları merkezi veri toplama ünitesinde endeks değerleri alıınabilir.
Merkezi veriye kaydedilen pay öllçer endeksleri GSM modem, WİFİ, LoraWAN vb. teknelojiiller ile online olarak pay öllçer okuma sistemine kaydedilir.
İster Cep telefonu, İster Bilgisayardan İstediğiniz Zaman Pay öllçer ciihazlarıınızı Okuyabilirsiniz .


Uzaktan pay ölçer Okuma Programı

baypayo-Uzaktan-kalorimetre-pay-ölçer-Okuma
kalorimetre-pay-ölçer-android-ios

Uzaktan kalorimetre okuma sistemi

tüm cihazların Isı Gider Paylaşımı yapma İmkanı. Android, IOS, Windows işletim sistemleri
baypayo kalorimetre okuma programından veya diğer programlardan okunan tüm veriler anında paylaşımı yapılarak daire sakinlerine SMS, Mail olarak gider, Ayrıca paylaşım raporları daire sakinleri cep telefonundan veya bilgisayardan detayları görebilir. Geçmiş yakıt aidatlarını izleyebilir. tasarruf edip etmediğin öğrenebilir. Uzaktan kaloriimetre okuma sistemleri

Uzaktan Kallorimetre Okuma Programı

baypayo

Kalorimetre Sektöründe Ülkemizin İhtiyaçları Doğrultusunda 2012 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Isı pay ölçer sektöründeki ve Site-Bina yönetimindeki sorunları ve problemleri analiz edip çözüm odaklı çalışarak sizlere kullanımı kolay her seviyeye hitap eden Baypayo Site yönetim ve Isı pay ölçer programı yazılımı gerçekleştirip kullanımınıza sunuyoruz.

Baypayo ısı paylaşım programı profesyonel site yöneticilerine ve site bina ve apartman yöneticilerine yöneliktir. Kullanıcılarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yazılım düzenli olarak geliştirilmektedir. Baypayo’nun bu enerjisinden sizin de faydalanıp, yeniliği ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak sizin de hakkınızdır.

Okuma paylaşım hizmeti sunan firmalar Baypayo okuma paylaştırma programını sürekli yenilenen, güncellenen artan özelliklerinden ücretsiz faydalanmaktadır.

baypayo

İnternet bağlantısı olan her cihazdan kolayca programa ulaşılabilir. Programın her özelliğini kullanabilirsiniz. Cep telefonlarından ısı pay ölçer Isı pay ölçer ve sıcak su sayaçlarının okumasını yapabilirsiniz. iste bilgisayar USB ile, isterseniz uzaktan pay ölçer kaloriimetre cihazlarını okuma yapabilceğiniz tek program

baypayo

Program kendisi sunucu da yedeklemektedir.daire ve sayaç listesi, daire sakini iletişim bilgileri, geçmiş sayaç okuma endex kaydı, geçmiş ısı gider paylaşım raporu Günlük yedeklenmektedir.

baypayo

Türkiye’nin her yerinde servis ağımız bulunmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız tarafından arızalı pay öllçer kalorimetreleriin değişikliği, sökme takma servis hizmeti sunmaktayız.

baypayo

5627 sayılı kanuna göre binaya gelen faturanın 0/0 30 dairelerin m2 sine göre paylaşım yapılır. Kalan 0/0 70 lik kısım ise dairelerin kullanımlına göre hesaplanır. Oda sıcaklığını 15 0 C altına düşürülmesi yasaktır.

Sistemde kanuna aykırı kullanmaya çalışıp manipülasyon yapanlar tespit edildiğinde 15 0C altına düşürülen ve termostattık vanaların kapatılması durumunda daireler için bakanlığın çıkarmış olduğu hesaplama sistemine göre fark işlemleri uygulanacaktır.150C farkı uygulanan daireler ,diğer dairelerin faturalarından düşürülmektedir.

Diğer daire sakinlerinin ısınmada ortaya çıkan mağduriyetleri ve fatura gelen afaki tutarları ödemek zorunda kalmayacak ve problemler ortadan kalkacak.

baypayo

Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve isteklere göre Baypayo Isı pay ölçer programı uzman yazılım ekibi tarafından sürekli güncellenmektedir.kalorimetre okuma programı ve Isı pay ölçer programı otomatik olarak kendini güncellemektedir.

baypayo

Yönetim kararı ile alınan muafiyet durumlarında Baypayo programı ile muafiyetleri tanımlaya bilirsiniz. uygulama yapar.(Örnek : Yönetici ,görevli muafiyetleri veya garaj üstü dairelerin garajın açılıp kapanmasından dolayı seçilen daire uygulanan muafiyet diğer dairelere yansıtılmaktadır.

Örnek Muafiyet : Yönetici ,görevli muafiyetleri tanımlayabilirsiniz.Her hangi bir daire için Tam %100 veya kısmi muafiyet %30 (%xx) tanımlayabilirsiniz.

baypayo

Pay öllçer arızaları, enerji tasarrufu danışma, faturaların analizi ve yorumlanması, manipilasyon sorunları vb. tüm sorunlarınız için teknik destek ücretsizdir.

Uzaktan pay ölçer okuma programı, ısı pay ölçer okuma programı , Isı pay ölçer programı , gider faturası hazırlama, borç bildirimi vb. program özellikleri için teknik destek ücretsizdir.

Doğalgaz kazan otomasyonu, bakımı, tüketim verilerinin analizi , kazan verimi analizi vb. teknik destek ücretsizdir.

Teknik Destek Ücretsiz Hat : 0800 364 72 96

baypayo

Daire Sakinlerine SMS ile ısı gider paylaşım raporu bildirimi. Baypayo programından SMS gönderim hizmeti ücretsizdir. Ayrıca daire sakinlerine e-MAil Gönderimi de yapılmaktadır.

baypayo

Isı pay ölçer raporunda ortaya çıkan problemler doğrultusunda ve zorluk yaşadığınız menülerde yardım menüsünden destek alabilirsiniz. Programın kullanımı için tüm işlemler yardımlardan ulaşabilirsiniz.

baypayo

Baypayo olarak kullanıcı deneyimini ve beklentilerini önemsiyoruz.

Tüm kullanıcılarımız ısı gider paylaşım programı ile ilgili özel ihtiyaç durumunda program ile ilgili istekleri hakkında bilgi verilmesi durumunda yazılım ekibimiz programı kullanıcların beklentileri değerlendirilerek güncellenecek ve hizmetlerine sunulacaktır..

Kalorimetre, pay ölçer sayaç okuma programı

m bus kablolu kalorimetre sıcak su sayacı ısı sayacı okuma programı, her marka sayaç ve konvertöre uyumludur.

m bus RF kablosuz kalorimetre sıcak su sayacı ısı sayacı ve pay ölçer okuma programı, her marka kablosuz sayaçlara ve sayaç okuma el terminaline uyumludur.

M-bus ve RF radyo frekanslı açık protokol tüm kalorimetre ve pay ölçerleri okuma yapar videoyu izleyerek programı indirebilirsiniz.

Sayaç okuma firmaları, Servis ve Bayiler


Sayaç okuma firmaları, Baypayo Servisleri

sayaç okuma firmaları

Popüler aranan kelimeler

Uzaktan kalorimetre pay ölçer okuma kalorimetre pay ölçer okuma programı uzaktan pay ölçer okuma sistemi Uzaktan pay ölçer Okuma Programı Uzaktan kalorimetre okuma sistemi Uzaktan Kallorimetre Okuma Programı kalorimetre ve pay ölçer faturası mobil sistem Isı Gider Paylaşımı Mobil Android İOS Windows online sistem ? Kalorimetre Pay ölçer gider faturası kontrol ve itiraz nasıl yapılır ? Kalorimetre, pay ölçer sayaç okuma programı Sayaç okuma firmaları, Servis ve Bayiler