baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Online Fatura Sorgulama

SMS ile gelen Linke tıkladıysanız, buraya otomatik yönlendirildiniz ... !
Baypayo tarafından SMS ile gönderilen fatura bildirimindeki link ile buraya yönlendirdiyseniz aşağıda güncel faturanızı inceleyebilirsiniz.
Tüm Geçmiş Faturalar ve sayaç endeksleri Sorgulamak için mobil sistem IOS veya ANdroid panelden baypayo uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.
SMS ile gelen linkten yönlendirilmedi iseniz faturanız görünmez, baypayo uygulamasından giriş yaparak geçmiş ve güncel faturalarınızı inceleyebilirsiniz, Aşağıdaki video ve yazılarda nasıl giriş yapacağınız gösterilmektedir.
Baypayo programı kullanan veya baypayo servislerinden sayaç okuma hizmeti alan kişilerin otomatik üyeliği vardır, giriş yapabilirsiniz, nasıl giriş yapılacağı bu sayfada anlatılmıştır.

Baypayo şirketinden hizmet alan dairelerin ısı gider paylaşım FATURA detayı

Isı Gider Paylaşımı online fatura sorgulama programı özellikler

baypayo

Isı Paylaşım Sektöründe Daire pay ölçer kalorimetre faturaları son ödeme tarihi ve toplam tutarın yanında ayrıca detaylı fatura linki de SMS ile gönderilmektedir.

Daire sakinleri Baypayo ısı paylaşım programı Mobil sistemden telefon numarası ile giriş yaparak geçmiş faturaları izleyebilir güncel faturayı görebilir

Daire sakinleri servis talebi, fatura itirazlarını programdan form doldurarak istek beklenti ve itirazlarını tarafımıza ulaştırabilir.

baypayo

Daire sakinleri internet bağlantısı olan her cihazdan kolayca programa ulaşılabilir. Programın her özelliğini kullanabilirsiniz. Yöneticiler tüm dairelerin dönem faturaları ve sayaç tüketimlerini detaylı inceleyebilir.

baypayo

Isı gider faturası bilgileri geçmişe dönük 5 Yıl yedeklenmekte muhafaza edilmektedir. Merkez serverlar son teknoloji hız ve güvenlik sistemi ile donatılmıştır.

baypayo

Sayaç okuma hizmeti veya program lisansı alınan binalarda daire sakinleri Türkiyede her ilde bulunan servis ve bayilerimizden sayaç değişimi, tamir bakım , muayene gibi teknik servis hizmeti talebinde bulunabilir.

Teknik Destek Ücretsiz Hat : 0800 364 72 96

baypayo

5627 sayılı kanuna göre binaya gelen faturanın 0/0 30 dairelerin m2 sine göre paylaşım yapılır. Kalan 0/0 70 lik kısım ise dairelerin kullanımlına göre hesaplanır. Oda sıcaklığını 15 derecenin altına düşürülmesi yasaktır.

Bina yönetim kurulu kararı ile isteğe bağlı olarak maniplasyon yapan dairelere 15 derece farkı faturaya yansıtılabilmektedir.

Diğer daire sakinlerinin ısınmada ortaya çıkan mağduriyetleri ve fatura gelen afaki tutarları ödemek zorunda kalmayacak ve problemler ortadan kalkacak.

baypayo

Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve isteklere göre Baypayo ısı paylaşım programı uzman yazılım ekibi tarafından sürekli güncellenmektedir.

baypayo

Yönetimin ve/veya kat malikleri çoğunluk kararı ile alınan muafiyet durumlarında Baypayo programı ile muafiyetleri tanımlaya bilirsiniz. Isı gider faturasında muaf olan dairelerin ödemeleri diğer dairelere dağıtılmaktadır.

Örnek Muafiyet : Yönetici ,görevli muafiyetleri tanımlayabilirsiniz.Her hangi bir daire için Tam %100 veya kısmi muafiyet %30 (%xx) tanımlayabilirsiniz.

baypayo

Daire Sakinlerine ısı gider faturalarını A4 - A5 seçeneği vardır.

Cep printer seçeneği vardır. ( elektirik su faturası fatura standardında çıktı alınabilir. Cep Printer satışımız ile kurulum ücretsizdir.) PDF seçeneği vardır. Fatura Çıktılarını almak ve/veya dağıtmak bina yönetimi insiyatifindedir.

Ücretsiz Kobi Kasa Ön Muhasebe Programı

KobiKasa Ücretsiz Giriş Yap

Popüler aranan kelimeler

Isı Paylaşım Programı Isı Gider Paylaşım Programı Kalorimetre okuma ısı gider paylaşımı Isı sayacı okuma programı Pay ölçer okuma ısı gider paylaşımı Isı Gider Paylaşımı Mobil Android IOS Windows Online Sistem ? kalorimetre ve pay ölçer faturası mobil sistem Kalorimetre, pay ölçer Isı Gider Paylaşım programı Kobiler için Kasa Hesabı, Ön Muhasebe ve CRM Programı