baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara
baypayo bayilik almak

Bayilik Almak4. Ücretsiz Eğitim 3. Bayimiz Ol 2. Araştır 1. Bilgi Al

Site yönetimi, bina yönetimi işi yapmak isteyen Muhasebe veya işletme bölümü ön lisans veya lisans mezunu olan kişilere bayilik verilecektir.

Profesyonel site yönetimi işi yapan hazır halde şirketi olan müşterilerini artırmak ve büyümek gibi hedefleri olan şirketler

Site yönetimi Kat mülkiyeti Kanunu ve yönetim eğitimi verilecektir.

Baypayo site aidat takip programı kullanımı eğitimi verilecektir.

Saha çalışması eğitimi verilecektir

Teknik eğitim verilecektir.

Bir çok site yönetimi firması bu işi yaparken işletme, yönetim, insan ilişkileri ve pazarlama gibi alanda tecrübesiz olduğundan istenilen konuma gelemiyor. Teknelojiden yeteri kadar istifade edemiyor. Günümüz rekabet koşullarına ayak uyduramıyor. yada herşeyi rekabetçi bir fiyat olarak görüp hizmet kalitesini düşürüyor. daha bir çok sebep sayabiliriz.

Baypayoyu çıkacağınız yolda bir rehber olarak düşünün Şirketinizin hayati kararlarını almadan önce bizden fikir alarak önünüzün daha aydınlık olduğunu göreceksiniz.

Bayilik talebinde bulunanlar araştırılacak olumlu gördüklerimize, detaylı bilgiler verilecektir. Türkiyede yeni bir sistem olduğundan gizlilikle yürütülmektedir.

Bayilik veya eğitim için hiç bir ücret talep edilmeyecektir.

Yıllık aylık vb. ücret alınmayacaktır.

Tabiki biz de kazanacağız fakat bayilik konusunda başvurular incelenecek, başvurular olumlu gördüklerimize detaylı açıklama yapılacaktır.

Belirttiğimiz üzere bu yapılanma gizlilikle yürütülmektedir.

Stratejimiji ve yapılanmamızı burada açıklarsak, taktir edersinizki rakiplerimize tüyo vermiş oluruz.

Yukardaki WhatsApp yolu ile, başvurabilirsiniz. başvuru belgeleri aşağıdaki gibidir.

Yeni iş kurmak isteyenler adresine CV lerini , nulunduğu il ve ilçeyi info@baypayo.com.tr mail yolu ile veya WhatsApp yolu ile bize ulaştırmalı.

Site yönetim işi yapan şirketler ise iletişim bölümünden açıklama bölümüne il, ilçe, şirketlerinin adını, iletişim bilgilerini varsa web sitesinin adını info@baypayo.com.tr mail yolu ile veya WhatsApp yolu ile bize ulaştırmalı