baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara
sayaç montaj servis garantisi

Sayaç montaj servis garantisi

Isı Pay ölçer Kalorimetre Sayaçları Servis Garantisi

ısı pay ölçer okuma sistemi
ısı pay ölçer nedir

Baypayo servisleri tarafından montaj hizmeti alındığında anlaşmalı üretici firmaların verdiği garanti süresince tüm servis hizmetleri ücretsizdir.

Pay ölçer, kalorimetre, Isı Sayaçları Yetkili Baypayo Servisleri
Pay ölçer Kalorimetre sıcak su sayacı sayaç okuma

Kalorimetre Pay ölçer Sayaç okuma firmaları Baypayo ...
Sayaç okuma firmaları

Isı Sayaçları Montaj Servis Garantisi

Isı pay ölçer nedir

Kalorimetre, pay ölçer ve sayaçları servis montaj garantisi

♦ Baypayo servisleri tarafından montajı yapılan veya mevcutta takılı olan birçok marka için, sayaç garanti süresi boyunca ücretsiz arıza tespiti, ücretsiz sökme, üretici firmaya gönderme , arızalrını giderme ve ve tair edilen sayacı tekrar yerine takma gibi bir çok servis hizmetini baypayo servisleri ücretsiz yapmaktadır.

Isı pay ölçer nedir

Baypayo servisleri sayaç montaj garantisi önemli mi ?

♦ Baypayo servis garantisi olmayan sayaçlar herhangi bir arıza durumunda, üretici firmalar arızalı sayacın sökülmesi takılması ve kargo ile üreticiye gönderilmesi ve bu işlemler sırasındaki tüm masrafları tüketiciye yüklemektedir.

♦ Bazı üreticiler sayaç araızalarında birebir değişim yapıyor olsada yine kargo montaj demontaj masrafları tüketici karşılamaktadır.

♦ Kalorimetre pay ölçer ve sayaç sektöründe Beyaz eşya sektörü gibi kurumsal bir servis hizmeti veren herhangi bir marka yoktur.

♦ Baypayo olarak Türkiyede her ilde servis ağı vardır. Satış sonrası servis desteği isteyen üretici firmalar ile kaliteli ürün üreten firmaların kalorimetre pay ölçer sayaçlarına baypayo olarak türkiye genelinde servis desteği vermekteyiz.

♦ Baypayo olarak Türkiyede her ilde servis ağı vardır. Satış sonrası servis desteği isteyen üretici firmalar ile kaliteli ürün üreten firmaların kalorimetre pay ölçer sayaçlarına baypayo olarak türkiye genelinde servis desteği vermekteyiz.

Isı pay ölçer nedir

Baypayonun sayaç üreticilerinden servis garantisi şartları nelerdir?

♦ Sıfır sayaçlarada garanti boyunca arıza oranı % 3 ü geçmeyecek orta kalite ve üst kalite sayaç üretmesi gerekmektedir.

♦ Sayaç üreticisi garanti süresince arıza durumlarında kargo geliş gidiş masraflarını üstlenecektir.

♦ Sayaç üreticisi sudan bahanelerle arızalı ürün tamiri için ücret talep etmeyecektir.

♦ Sayaç üreticisi satış sonrası servis hizmetinin önemini kavramış, tüketicinin güvenini ciddiye alan bir bakış açısında olacaktır.

♦ Sayaç üreticisi sayaç garantisi bittikten sonra bile, sayacın ömrü boyunca tamir hizmeti verenilecek pil vb. yedek parça temini için gerekli tedbirleri alacaktır.

♦ Garantili ürünlerde tamir sorunu olduğunda yeni ürün gönderebilmeli, garanti bittiğinde tamir yapılamıyorsa yeni ürünü müşteriye özel indirimli verenbilmelidir.

Isı pay ölçer nedir

Baypayonun Tüketiciden beklenen garantisi şartları nelerdir?

♦ Baypayo servis garantisi verdiği ısı sayaçlarını baypayodan temin etmek

♦ Baypayo sayaç okuma yazılımı satın almak veya sayaç okuma hizmetini baypayodan almak

♦ Tüketici baypayodan yukardaki şartlarda hizmet aldığında 1. sınıf sayaçlar 5 yıl full garantili 2. orta kalite sayaçlar 2 yıl full garantilidir. 3. sınıf ultrasonik sayaçlarda ve mekanik hiçbir sayaca garanti vermemekteyiz.

Isı pay ölçer nedir

Hangi Kalorimetre, pay ölçer ve sayaçlar baypayo servis garantisi altındadır

♦ Baypayo servis garantisi altında olan pay ölçer kalorimetre ve pay ölçer marka ve modelleri ürünler sayfamızda belirtilmiştir. her ürün için baypayo servis garantisi durumu yazılıdır.

Baypayo kimdir ? Nedir ne iş yapar ?

Kısaca; Bay Pay Ölçer kelimesinin kısaltlması olarak Bay PAYO denilmiştir. Baypayo türkiye genelinde pay ölçer kalorimetre sayaç okuma hizmeti veren arıza bakım montaj ve servis hizmetleri yapan kişerin bağlı olduğu ana kurumdur. Bay PAYO şirketinin Proje Arge Yazılım ve Otomasyon işleri ana faaliyet alanı olduğundan Bay PAYO her iki anlamdada şirketimizi anlatmaktadır.

Baypayo Bayi ve servisleri Türkiyenin her ilinde hizmet vermektedir.

Baypayo Sosyal Medya ve İletişim Bilgileri

İletişim