baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Baypayo WEB API Developer

Baypayo Sayaç Okuma Programı WEB API Developer

Baypayo Sayaç okuma sistemi Web API ile , Sayaç tüketim verileri ve aylık ısı gider faturalarını 3. tür yazılımlara entegre edebilirsiniz.
Developerler Baypayo Web API entegrasyonu ile, Kendi yazılımlarına Baypayo sayaç okuma verilerine anlık olarak ulaşabilir. Merkezi sistem ısı gider faturalarını düzenli olarak alabilir. (Isı Gider Faturası ve Sayaç okuma verileri anlık veri erişim sistemi)
Baypayo Isı Gider Faturası verilere ulaşarak,otomatik yakıt aidatı borçlandırması yapabilir. Borç detayı için baypayo web api ile fatura detaylarını kullanıcılarınıza gösterebilirsiniz.
Baypayo Web API entegrasyonu en çok Aidat takip programı geliştiricileri, Profesyonel site yönetim şirketleri özel programlarında, Site muhasebe programı geliştiricileri entegre olmaktadır.

Yönetim şirketleri ve Aidat Takip programı Geliştiricilerin büyük bir ihtiyacını karşılamaktadır. Baypayo WEB API ile site yönetim şirketleri ve yöneticiliere büyük bir kolaylık getirmiştir. Yine sektörde öncülük yaparak Baypayo sayaç okuma web api sistemi ile sayaçların anlık verileri ve Isı Gider Faturaları Aidat Takip Programları ile entegre çalışabilmektedir.


Baypayo Web API tüm yazılım arayüzlerine uyumludur.


Baypayo WEB API Developer Avantajları

Türkiye' de Lider firma olarak sektörü domine eden Teknelojide öncü olan Baypayo Yazılım Şirketi ile entegre olarak Rakipleirnizin önüne geçin geride kalmayın Aidat takip programı geliştiricileri için baypayo ile entegre olmak fark yaratır. Birçok 3. Tip Yazılımlar Baypayo WeB api ile ENtegre olmaktadır. Mevcut Müşterilerinizin ihtiyaçlarını görmezden gelmeyin. Baypayo Isı Gider Faturası verilere ulaşarak, otomatik Yakıt aidatı borçlandırması yapabilir. Borç detayı için baypayo web api ile fatura detaylarını kullanıcılarınıza gösterebilirsiniz.

baypayo

Isı gider Fatura bilgileri Baypayo web API ile anlık olarak Aidat takip programları, Android, İOS uygulamaları ve 3. tip yazılımlardan izlenebilmektedir. Ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda 2012 yılından itibaren uzaktan sayaç okuma ve ısı gider faturası hazırlama hizmetlerinde çevre şehircilik bakanlığından yetkili sayaç okuma şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. Uzaktan sayaç okuma sektöründe ve Site-Bina yönetimindeki sorunları ve problemleri analiz edip çözüm odaklı yazılımlar geliştirmekteyiz. Baypayo Isı Gider Faturası Daire ve Aidat Dönem bazlı verilere ulaşarak, otomatik Yakıt aidatı borçlandırması yapabilir. Borç detayı için baypayo web api ile fatura detaylarınıkullanıcınıza gösterebilirsiniz.

Sayaç Okuma paylaşım hizmeti sunan firmalar Baypayo okuma paylaştırma programını sürekli yenilenen, güncellenen artan özelliklerinden ücretsiz faydalanmaktadır.

baypayo

Baypayo sayaç okuma verileri web api ile anlık olarak Aidat takip programları, Android, İOS uygulamaları ve 3. tip yazılımlardan izlenebilmektedir. Baypayo Uzaktan sayaç okuma anlık veriler Aidat takip programları, Android, İOS uygulamaları ve 3. tip yazılımlara entegre edilebilmektedir.