baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Isı Paylaşim Programı

Isı gider paylaşim programı

Baypayo ısı gider paylaşım programı tüm sayaç okuma programları ile uyumlu Çevre şehircikik bakanlığı formül ve hesaplamalarına göre son teknoloji arayüze sahiptir. Windows İOS Android ve tüm online işletim sistemlerinden indirebilirsiniz.

Kalorimetre-ısı-gider-paylaşımı

Kalorimetre okuma ısı gider paylaşım


En Yaygın Markalar:Baypayo, danfoss, Sharky, Siemens, Qundis,Engelman,Daf,Alarko Techem, Honeywell Atlas, Calmet, Seres, General, ElektroMed, GoldTherm, innotas, hermes, manas ve daha bir çok marka ve model kalorimetre ve sıcak su sayaçlarının tüketim verilerine göre ısı gider paylaşımı yapar.
Türkiyenin en kullanışlı web tabanlı Isı Gider Paylaşım programıdır.

Her marka Kalorimetre, Sıcak /Soğuk Su sayaçlarına uyumludur.

Kullanıcı adı ve şifre talebi için whatsaptan yazınız. Telefonunuza Kullanıcı Adı ve Şifre Gönderilecektir.

Programı indir
ısı-sayacı-okuma-programı

Isı sayacı okuma programı

Uzaktan veya yerinde sayaç okuma kalorimetre (M-Bus Tüm Markalar) cihazlarını okuma ve Isı Paylaşımı yapma İmkanı, Sistem ilk kurulum tarafımızdan yapılamakta olup 7/24 Teknik servisimiz ücretsiz hizmet vermektedir Size sadece butona basmak kalmıştır. Paylaşım Raporları Online Olarak Tüm Daire sakinlerine anında görünür ve Ücretsiz SMS gönderilir.

Kullanıcı adı ve şifre talebi için whatsaptan yazınız. Telefonunuza Kullanıcı Adı ve Şifre Gönderilecektir.

Programı indir     Whatsapp Telefon Ara
Category

Pay ölçer okuma ısı gider paylaşım

RF Pay ölçer ve RF sayaçlar ile uyumludur.
Otomatik RF pay ölçer okunabilmesi için RF el terminali USB gereklidir..
Tüm üreticilerin pay ölçer okuma programları ile uyumludur.
Baypayo pay ölçer okuma programı ile entegreli çalışır.

Her marka RF pay ölçer Kablosuz Sayaç Okuma

baypayo

Isı Paylaşım Sektöründe Ülkemizin İhtiyaçları Doğrultusunda 2012 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Isı paylaşım sektöründeki ve Site-Bina yönetimindeki sorunları ve problemleri analiz edip çözüm odaklı çalışarak sizlere kullanımı kolay her seviyeye hitap eden Baypayo Site yönetim ve Isı paylaşım programı yazılımı gerçekleştirip kullanımınıza sunuyoruz.

Baypayo ısı paylaşım programı profesyonel site yöneticilerine ve site bina ve apartman yöneticilerine yöneliktir. Kullanıcılarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yazılım düzenli olarak geliştirilmektedir. Baypayo’nun bu enerjisinden sizin de faydalanıp, yeniliği ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak sizin de hakkınızdır.

Okuma paylaşım hizmeti sunan firmalar Baypayo okuma paylaştırma programını sürekli yenilenen, güncellenen artan özelliklerinden ücretsiz faydalanmaktadır.

baypayo

İnternet bağlantısı olan her cihazdan kolayca programa ulaşılabilir. Programın her özelliğini kullanabilirsiniz. Cep telefonlarından ısı pay ölçer kalorimetre ve sıcak su sayaçlarının okumasını yapabilirsiniz. iste bilgisayar USB ile, isterseniz uzaktan sayaç okuma yapabilceğiniz tek program

baypayo

Program kendisi sunucu da yedeklemektedir.daire ve sayaç listesi, daire sakini iletişim bilgileri, geçmiş sayaç okuma endex kaydı, geçmiş ısı gider paylaşım raporu Günlük yedeklenmektedir. ihtiyaç duyulması halinde kullanıcı tarafından kolayca yedekleme yapabilirsiniz.

baypayo

Türkiye’nin her yerinde servis ağımız bulunmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız tarafından arızalı cihazların değişikliği, sökme takma servis hizmeti sunmaktayız. Garanti kapsamındaki tüm marka ve model açık protokol ısı pay ölçer ve kalorimetre sayaçlarınız ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

baypayo

5627 sayılı kanuna göre binaya gelen faturanın 0/0 30 dairelerin m2 sine göre paylaşım yapılır. Kalan 0/0 70 lik kısım ise dairelerin kullanımlına göre hesaplanır. Oda sıcaklığını 15 0 C altına düşürülmesi yasaktır.

Sistemde kanuna aykırı kullanmaya çalışıp manipülasyon yapanlar tespit edildiğinde 15 0C altına düşürülen ve termostattık vanaların kapatılması durumunda daireler için bakanlığın çıkarmış olduğu hesaplama sistemine göre fark işlemleri uygulanacaktır.150C farkı uygulanan daireler ,diğer dairelerin faturalarından düşürülmektedir.

Diğer daire sakinlerinin ısınmada ortaya çıkan mağduriyetleri ve fatura gelen afaki tutarları ödemek zorunda kalmayacak ve problemler ortadan kalkacak.

baypayo

Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve isteklere göre Baypayo ısı paylaşım programı uzman yazılım ekibi tarafından sürekli güncellenmektedir. Sayaç okuma programı ve ısı paylaşım programı otomatik olarak kendini güncellemektedir.

baypayo

Yönetim kararı ile alınan muafiyet durumlarında Baypayo programı ile muafiyetleri tanımlaya bilirsiniz. uygulama yapar.(Örnek : Yönetici ,görevli muafiyetleri veya garaj üstü dairelerin garajın açılıp kapanmasından dolayı seçilen daire uygulanan muafiyet diğer dairelere yansıtılmaktadır.

Örnek Muafiyet : Yönetici ,görevli muafiyetleri tanımlayabilirsiniz.Her hangi bir daire için Tam %100 veya kısmi muafiyet %30 (%xx) tanımlayabilirsiniz.

baypayo

Sayaç arızaları, enerji tasarrufu danışma, faturaların analizi ve yorumlanması, manipilasyon sorunları vb. tüm sorunlarınız için teknik destek ücretsizdir.

Kalorimetre okuma programı, ısı pay ölçer okuma programı , ısı paylaşım programı , gider faturası hazırlama, borç bildirimi vb. program özellikleri için teknik destek ücretsizdir.

Doğalgaz kazan otomasyonu, bakımı, tüketim verilerinin analizi , kazan verimi analizi vb. teknik destek ücretsizdir.

Teknik Destek Ücretsiz Hat : 0800 364 72 96

baypayo

Daire Sakinlerine SMS ile ısı gider paylaşım raporu bildirimi. Baypayo programından SMS gönderim hizmeti ücretsizdir. Ayrıca daire sakinlerine e-MAil Gönderimi de yapılmaktadır.

baypayo

Daire Sakinlerine ısı gider faturalarını A4 - A5 seçeneği vardır.

Cep printer seçeneği vardır. ( elektirik su faturası fatura standardında çıktı alınabilir. Cep Printer satışımız ile kurulum ücretsizdir.)

PDF seçeneği vardır.

baypayo

Isı paylaşım raporunda ortaya çıkan problemler doğrultusunda ve zorluk yaşadığınız menülerde yardım menüsünden destek alabilirsiniz. Programın kullanımı için tüm işlemler yardımlardan ulaşabilirsiniz.

baypayo

Baypayo olarak kullanıcı deneyimini ve beklentilerini önemsiyoruz.

Tüm kullanıcılarımız ısı gider paylaşım programı ile ilgili özel ihtiyaç durumunda program ile ilgili istekleri hakkında bilgi verilmesi durumunda yazılım ekibimiz programı kullanıcların beklentileri değerlendirilerek güncellenecek ve hizmetlerine sunulacaktır..

Ücretsiz Kobi Kasa Ön Muhasebe Programı

KobiKasa Ücretsiz Giriş Yap

Popüler aranan kelimeler

Isı Paylaşım Programı Isı Gider Paylaşım Programı Kalorimetre okuma ısı gider paylaşımı Isı sayacı okuma programı Pay ölçer okuma ısı gider paylaşımı Isı Gider Paylaşımı Mobil Android IOS Windows Online Sistem ? kalorimetre ve pay ölçer faturası mobil sistem Kalorimetre, pay ölçer Isı Gider Paylaşım programı Kobiler için Kasa Hesabı, Ön Muhasebe ve CRM Programı