baypayo
baypayo
 info@baypayo.com.tr Kazım Özalp Mahallesi Reşit Galip Caddesi No:71/4 GOP. Çankaya/Ankara

Isı Paylaşim Programı İndir

Isı paylaşım programı indir

Baypayo pay ölçer okuma programı indirmek ücretsizdir. Tüm pay ölçer sayaç okuma programları ile uyumlu Çevre şehircikik bakanlığı formül ve hesaplamalarına göre son teknoloji arayüze sahiptir. Windows İOS Android ve tüm online işletim sistemlerinden indirebilirsiniz.

Category

Isı Paylaşım ve Faturalandırma Programi İndir


Her marka mbus kalorimetre Sayaç Okuma

baypayo converter M-Bus kablolu kalorimetre satınalan tüm müşterilerimiz okuma ve paylaştırma programını ücretsiz olarak indirebilirler. Ücretsiz indirmek için kullanıcı panelinizden ücretsiz üye olunuz. M-Bus Konvertör elinize geçince ücretsiz hattımızı arayarak aktif ettirinizde programı indirip kullanabilirsiniz.

Isı Paylaşım ve Faturalandırma Programi İndir (Online) Isı Paylaşım ve Faturalandırma Programi İndir (Local Senkronizasyon)

Kalorimetre okuma M-Bus Konvertör

baypayo m bus program indir

baypayo M-Bus Konvertör

250 sayaca kadar M-Bus üzerinde okumaya imkan sağlar.
Kısa devre ve aşırı akım koruması.
Görsel ve sesli ikazlar.
Enerji tasarrufu için uyku modu.
USB 2.0 desteği.
300 baud’dan 19.200 baud’a kadar destekler.
TS EN 1434-3 ve TS EN 13757-2 standartlarına uygundur.
TS EN 1434 ve TS EN 13757-2 standartlarını destekleyecek şekilde imal edilmiştir.
EN 1434 standardına göre üretilmiş tüm marka ve model sayaçları desteklemektedir.
Aktif çıkış korumasına sahiptir. Kısa devre ve aşırı akım koruması sayesinde M-Bus hattında oluşan istenmeyen durumlardan etkilenmemektedir.
Kısa devre esnasında gösterge ledleri ve sesli uyarı yardımıyla kullanıcıyı uyarırken aynı zamanda hattı korumaya alarak sayaçları ve kendisinide korur.
Gereksiz enerji tüketimini önlemek için kullanılamadığı süre boyunca enerji koruması moduna geçer, bu yolla enerji tasarrufu sağlamanın yanısıra sayaçları kullanılmadığı süre boyunca gürültü kaynaklı etkilerden korur.
M-bus hattını da yüksüz durumda bırakarak kısa devre gibi istenmeyen durumları da engeller.
Üzerinde bulunan USB 2.0 uyumlu çıkış sayesinde herhangi bir çevirici kullanmadan direk olarak bilgisayara bağlanabilir.
Filtreler yardımıyla hat üzerinde dış kaynaklardan meydana gelebilecek gürültüleri engeller.
USB portu tümüyle galvanik olarak izole edilmiştir. M-bus hattına yüksek gerilim dahi uygulansa konvertöre takılı bilgisayarda herhangi bir arızaya sebep olmaz.
-20 Dereceden +70 dereceye kadar çalışabilmektedir.
İki kablo üzerinden yön farketmeden sayaçlar aynı hatta bağlanabilir.
Ek donanıma ihtiyaç duymadan kablo boyu 1500mt ye kadar uzatılabilmektedir.


Her marka kablolu mbus ısı sayacı uzaktan okuma

Programı indir

Mobil Sistem IOS, android kalorimetre ve pay ölçer fatura takibi

Türkiye genelinde sayaç okuması yapılan ve ısı gider faturası hazırlanan müşterilerimiz anlık olarak mobil telefonlardan ios ve android yazılım uygulamasını indirerek anında fatura detaylarına ulaşabilir.
Baypayodan sayaç okuma hizmeti alan site saakinleri pay ölçer faturalarını aanlık kontrol eder, faturaa itiraz ve sorunlaarını anında uygulamadan bildirebilir.
Baypayodan hizmet alan her daire saakini kendi telefonu ile giriş yaptığında otomatik olarak geçmiş faturaları anında görür.

Baypayo müşterileri sayaç okuma döneminde ısı gider faturaları anlık olarak entegreli mobil sistem ios ve android uyguulama indirerek merkezi sistem binaalarda pay ölçer ve kalorimetre tüüketimlerini gösteren ısı gider paaylaşım faturalarını görebilir.

Isı Gider Paylaşımı Mobil Android İOS Windows online sistem ?

Merkezi sistemle ısınan binalarda ısı pay ölçer kullanılması durumunda, daire sakinleri Fatura detayları sayaç okuma değerleri tüketim değerleri birim fiyatlar ve geçmiş tüm faturalarını izleyebilir Baypayo Müşteri temsilcilerine mesaj gönderip direk iletişime geçebilir.

Isı Gider Paylaşımı Baypayo Web Giriş

Daire Sakini Isı Gider Fatura Sorgulama Paneli Giriş

0,000 ₺ -Fatura Sorgula
Kalorimetre , Pay ölçer, Sıcak Su ISı Gider Faturası Sorgula Geçmiş Faturaalarınız Sayaç endekslerinizi kontrol edebilir. Komşulaara göre faturanızı karşılaştırabilirsiniz.
Daire Sakini Son Faturasını ve geçmiş tüm faturalarını detaylı inceleyebilir

Baypaayo - Yönetici Giriş Paneli

0,00 ₺ Bina Isı gider Fatura Listesi Sorgula
Isı Gider Faturası Daire sakinleri ödeme listesi incele indir yaazdır.
Yönetici Tüm daire sakinleri Fatura tutaarını Yönetici Web Paneli ile inceleyebilir.

Baypayo sayaç okuma , ısı gider faturalarınızı anında kontrol edebilir sorgulayabilir , geçmiş faturalarınızı inceleyebilirsiniz.Baypayo olarak kaliteli hizmet, şeffaflık, sorgulanabilirlik, Adalet ve Tasarruf bilincindeyiz.

kalorimetre ve pay ölçer faturası mobil sistem

Türkiye genelinde syaaç okuması yapulan ve ısı gider faturası hazırlanan müşterilerimiz anlık olarak mobil yazılım uygulamasını indirerek anında fatura detaylarına ulaşabilir.

Baypayo müşterileri sayaç okuma döneminde ısı gider faturaları anlık olarak entegreli mobil sistem pay ölçer faturasını görebilir.
Baypayo ısı gider paylaşım verileri mobil sistem İOS ve Android cep telefonları ile online olarak takip edilebilir.
Isı gider Paylaşım faturaları kalorimetre ve pay ölçer geçmiş endeksler, geçmiş pay ölçer faturaları izlenebilir, kontrol edilebilir.

Kalorimetre, pay ölçer Isı Gider Paylaşım Programı

Baypayo sayaç okumaprogramı ile entegreli olarak her marka sayaç ve konvertöre uyumludur.

Baypayo ısı gider paylaşım programı web paneli ile daire sakini paneli yönetici paneli ile online bir programdır.

Isı gider Paylaşım programı bir çok program ile entegrasyonu yapılarak entegreli olarak çalışabilmektedir.

Sayaç okuma Programı

Türkiye genelinde sayaç okuması yapılan ve ısı gider faturası hazırlanan müşterilerimiz anlık olarak mobil yazılım uygulamasını indirerek anında fatura detaylarına ulaşabilir.

Baypayo müşterileri sayaç okuma programı ile döneminde ısı gider faturaları anlık olarak entegreli mobil sistem pay ölçer faturasını görebilir.
Baypayo ısı gider paylaşım verileri mobil sistem İOS ve Android cep telefonları ile online olarak takip edilebilir.
Sayaç okuma programı iler sayaç endeksleri otomatik alındıktan sonra, ısı gider paylaşım faturaları kalorimetre ve pay ölçer geçmiş endeksler, geçmiş pay ölçer faturaları izlenebilir, kontrol edilebilir.

Popüler aranan kelimeler

Isı Paylaşim Programı İndir Isı paylaşım programı indir uzaktan kalorimetre ısı pay olcer okuma Isı Paylaşım ve Faturalandırma Programi İndir baypayo M-Bus Konvertör Her marka mbus kalorimetre Sayaç Okuma Isı Gider Paylaşımı Mobil Android İOS Windows online sistem ? kalorimetre ve pay ölçer faturası mobil sistem Kalorimetre, pay ölçer Isı Gider Paylaşım Programı Kalorimetre, pay ölçer sayaç okuma programı